Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні підставки

Підставки медичні: види та характеристики

У медичних приміщеннях простір має використовуватися економно, щоб робота медперсоналу була максимально швидкою та ефективною. Слід забезпечити вільний доступ до різних технічних пристроїв, апаратів та медикаментів. Серед обов'язкового обладнання повинні бути спеціальні медичні підставки, які дозволяють розмістити на оптимальній відстані всі необхідні інструменти.

Різновиди підставок медичних

 1. Стійка – використовується для розміщення витратних матеріалів та медапаратури. Вертикальна конструкція оснащена різнорівневими полицями та зручними колесами. Таким чином, забезпечується швидкий доступ до різних приладів та економиться робочий простір. Підставки такого типу можуть мати мережеві фільтри, які забезпечують усі прилади електричним живленням. Колеса оснащені гальмівними елементами та спеціальними опорами, які запобігають мимовільному переміщенню підставки. У деяких конструкціях є вбудовані ящики.
 2. Підставка для бікс, таза, що є незамінним елементом фізіотерапевтичних кабінетів та операційних. Для тазу передбачений вертикальний металевий штатив з потрійною основою, оснащений місцем для посудини або двох. Висота штатива може регулюватися і надійно фіксуватися на потрібній висоті. Підставка для бікс – це металева конструкція з регулятором висоти, а також багатопроменевою та монолітною основою. Такі вироби витримують ємності на 6-18 л діаметром 240-395 мм, оснащуються механізмом, який дозволяє закривати та відкривати кришку коробки. Ніжки обладнані гумовими опорами для більшої стійкості підставки.

Особливості підставок медичних

Різні види медичних підставок відрізняються способами виконання. Це можуть бути стаціонарні класичні стійки та мобільні. Пересувні конструкції оснащені функціональними коліщатками, за рахунок яких можуть легко пересуватися по різній поверхні. Є можливість вибрати найбільш підходящі параметри підставки: форму, висоту, діаметр основи, міцність, масу та комплектацію.

Можливості підставок медичних

 1. Наявність різної кількості зручних відділень та полиць, підбір оптимальної висоти.
 2. Використання якісних матеріалів дозволяє обробляти підставки різними дезінфікуючими засобами та швидко очищати.
 3. Стійки можуть використовувати за будь-яких умов, оскільки відрізняються стійкістю до впливів ззовні та міцністю.
 4. Можливість швидко переміщати підставку із приміщення до приміщення.

Підставки медичні у «Медтехнологіях»

Наш інтернет-магазин пропонує якісні та функціональні підставки під бікс та тази. Замовити потрібну модель можна за телефоном, вказаним на сайті, або зв'язатися з нашим менеджером через форму зворотнього зв'язку. Ми стоїмо на варті якості, тому займаємося реалізацією лише сертифікованого обладнання для медичних закладів.

Медичні підставки

Металева медична підставка є спеціальним пристроєм, що використовується в:

 1. перев'язувальних;
 2. маніпуляційних;
 3. операційних;
 4. кабінети лікарів.

Види та особливості

Підставка медична є металеву конструкцію, наділену одним або декількома власниками для ємностей різного призначення.

Медичні підставки, з урахуванням особливостей конструкції та призначення, поділяються на:

 1. пристосування для тазів різної місткості, що використовуються для збирання відпрацьованих матеріалів та рідин. Такі конструкції можуть бути стаціонарними, з опорними ніжками або мобільними, що мають багатопроменеву колісну основу;
 2. конструкції для стерильної тари. Такі підставки медичні використовуються для закріплення коробки-бікси, що використовуються при проведенні операцій або процедур, у процесі яких використовуються стерильні інструменти, шовний та перев'язувальний матеріал. Тримачі для біксів можуть мати опорні ніжки чи колеса з фіксаторами. Для безконтактного відкривання стерильної тари, оснащуються спеціальним механізмом з педаллю ножа.

Підставки медичні можуть мати регулювання по висоті та регульовані фіксатори, що сприяють установці коробок практично будь-яких розмірів.

Сталеві конструкції мають полімерне покриття, що запобігає корозії і спрощують їхню обробку.

Де можна придбати?

Купити медичні підставки різного призначення завжди є в інтернет-магазині компанії Медтехнології, що пропонує продукцію провідних виробників медичного обладнання. Використовуючи досить інформативний та зручний онлайн-каталог, розміщений на сайті компанії, здійснити покупку можна, перебуваючи у будь-якому регіоні України.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT