Медтехнологии
compare_arrows0

Портативні бормашини та мікродвигуни

Обладнання бормашини активно використовується в стоматології, однак не обмежується цією сферою. Часто пристрій застосовують у лабораторіях і навіть ювелірних майстерень або салонах краси. Завдання бормашини спрямована на виконання дрібної роботи.

Різновиди портативних бормашин

На ринку медичного обладнання є широкий вибір подібних апаратів. Пристрій бормашини складається з трьох основних деталей – це педаль, електродвигун і блок живлення. Сучасні моделі оснащені великою кількістю функцій, режимів. Це обладнання дозволяє працювати практично безшумно. До популярних різновидів можна віднести:

 1. Моделі STRONG 200, 206, 207А, 207S, 210;
 2. OZ Black;
 3. Fora-NX;
 4. FORTE 200a;
 5. KORUND-NX;
 6. AnyXing 300B.

Кожна з поданих позицій включає спеціальні наконечники або насадки (прямі, кутові). Це забезпечує більш якісний результат і підхід до існуючої проблеми. Основне призначення бормашини – це обробка різних матеріалів при ортопедичних, терапевтичних та зуботехнічних маніпуляціях у сфері стоматології. Спрощена портативна версія має більше переваг у порівнянні зі стаціонарним обладнанням.

Особливості портативних бормашин

Бормашина вважається універсальним і незамінним інструментом для лікаря-стоматолога. Багатофункціональність із застосуванням наконечників, наявність додаткових опцій гарантують повну безпеку для пацієнта. Прилад використовується при таких стоматологічних процедурах як:

 1. препарування зубів;
 2. протизерирования;
 3. висвердлювання отворів;
 4. реставрації;
 5. шліфування;
 6. інших терапевтичних процедур.

Сучасні високотехнологічні бормашини оснащені микродвигателем. Є можливість керувати і контролювати швидкість обертання, напрямком. Це можна робити за допомогою ножної педалі або вручну. В автоматичному режимі відбувається електронна стабілізація обертів під навантаженням. Додатково можна використовувати світлову індикацію режиму роботи пристрою. Компактний розмір дозволяє переносити пристрій у валізці. При відсутності електроенергії, бормашина може працювати за допомогою акумулятора.

Можливості портативних бормашин

Обладнання не займає багато місця, при необхідності його можна транспортувати. Принцип роботи багато в чому залежить від технічних особливостей апарат. При виборі слід спиратися на подальші умови експлуатації. Портативна бормашина ефективно виконує основні функції, працює безшумно з якісним результатом. Немає необхідності докладати великі зусилля, бормашина забезпечує зручність і комфорт при використанні.

Портативні бормашини в «Медтехнологиях»

На офіційному сайті інтернет-магазину «Медтехнологии» є можливість замовити і купити якісну бормашину. Компанія представляє технологічне медичне обладнання за доступною ціною. Всі товари мають підтверджені сертифікати.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT