Медтехнологии
compare_arrows0

Лампи

Лампа відноситься до виробів медичного призначення широкого використання, тому що без надійного джерела світла навряд чи можна провести складні операції або поставити точний діагноз у стінах державних медичних закладів та приватних клінік.

Різновиди медичних ламп

  1. Лампи для стоматології.
  2. Лампи галогенні для ендоскопів
  3. Лампи для бактерицидної обробки.
  4. Лампи для світлолікування.
  5. Лампи для фотополімеризації
  6. Лампи для медичних світильників.
  7. Лампи з покращеною передачею кольору.

Особливості ламп

Вибираючи лампи для встановлення в медичних закладах, слід орієнтуватися на сферу її застосування, профілактика та лікування або дезінфекція, потужність, комплектацію, її універсальність та габарити.

Незважаючи на те, що кварцові лампи призначені для використання в лікувальних закладах, все частіше пристрої починають застосовуватися в домашніх умовах. Щоб забезпечити потрібний ефект від використання лампи, слід враховувати розміри кімнати, а безпосередньо перед експлуатацією звільнити житловий простір від домашніх тварин та рослин. Для включення та вимикання кварцової лампи настійно рекомендують використовувати захисні окуляри.

Коли йдеться про кварцювання людини, відстань до ділянки, що обробляється, повинна становити 50 см. Безумовно, потрібно придбати захисні окуляри.

Показання для опромінення людини - хронічні запальні процеси, туберкульоз у активній стадії, схильність до кровотеч, серцево-судинна недостатність, виразка шлунка та інше. Кварцювання приміщення проводять за приватних захворювань членів сім'ї, які проживають в одній квартирі або будинку.

Можливості мед ламп

Лампи можуть застосовуватися для лікування та профілактики різних захворювань не лише у лікарнях, а й у домашніх умовах. Особливо потрібна в медичній практиці інфрачервона лампа, яка прискорює фізико-хімічні процеси в організмі людини, проникаючи в глибокі шари шкіри. Таким чином, виріб медичного призначення сприяє розширенню кровоносних судин та усунення вогнища запалення.

Бактерицидний опромінювач використовується для знезараження приміщень. Прилад допомагає швидко позбутися вірусів та шкідливих мікроорганізмів. Особливістю кварцової лампи є широка сфера застосування, оскільки її використання не обмежується лікарняними приміщеннями та лабораторіями. Бактерицидна лампа стане незамінною річчю і на продуктових складах також.

Купити Лампи у «Медтехнологіях»

Компанія Медтехнології пропонує широкий асортимент ламп для медичних закладів, які необхідні для забезпечення якісної роботи ендоскопів, ларингоскопів, офтальмоскопів та іншого необхідного інвентарю для надання медичних послуг у державних установах та приватних клініках.

Після вивчення каталогу виробів медичного призначення звертайтесь до співробітників Медтехнології для отримання детальнішої інформації про саму продукцію та способи її доставки на території всієї України.

Вопросы о категории Лампи
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT