Медтехнологии
compare_arrows0

Медичні шафи

У відділеннях лікарень або поліклінік часто необхідними атрибутами є шафи з багатофункціональним використанням. Найчастіше медичний персонал застосовує спеціальну меблі, яка містить велику кількість полиць для медичного обладнання чи ліків.

Класифікація і види

Медичний шафа повинен бути надійним і практичним, разом з цим невеликого розміру для транспортування в разі необхідності. Існує кілька основних категорій, що розділяють меблі за призначенням.

  1. Шафа для одягу призначений для зберігання медичних халатів, особистого одягу та взуття. Він захищає одяг від різних забруднень, забезпечуючи відсутність шкідливих бактерій та мікроорганізмів, а також їх можливе поширення.
  2. Шафа для інструментів вміщує медикаменти, перев'язочний матеріал і інші прилади для проведення консультацій, медичних маніпуляцій. Крім цього, є можливість зберігати картки пацієнтів та іншої документації. Зазвичай подібні моделі оснащені прозорими дверима для більш комфортного і зручного використання. До них відносяться спеціальні лабораторні шафи.
  3. Шафа для зберігання медикаментів та ліків. Меблі містить велику кількість полиць і відсіків, додатковий сейф. Це міцний шафа з якісних матеріалів, в якому можна утримувати цінні інструменти або медичні препарати з вмістом наркотичних речовин.

Особливості та переваги

Основна мета медичних меблів – це забезпечення збереженості лікарських препаратів, обладнання, інструментарію, одягу медперсоналу та необхідної документації. Матеріалом для виготовлення є якісна листова сталь, покрита зверху додатковим безпечним шаром. Це дозволяє уберегти меблі від механічних пошкоджень, поява іржі внаслідок підвищеної вологості. Вибір секцій залежить від призначення меблів, в якому відділенні він буде розміщуватися.

Головні переваги:

  1. Висока якість матеріалів. Меблі з металу, що витримує великі навантаження, міцна і стійка до будь-яких умов;
  2. Багатофункціональне використання і практичність завдяки зручній конструкції і великій кількості полиць;
  3. Простота і легкість у догляді – кожен медичний шафа покритий спеціальним розчином, що є гіпоалергенним і захищає поверхню від пошкоджень, впливу хімічних засобів;
  4. Надійність. Шафи оснащені додатковими механічними замками для більшої конфіденційності, збереження дорогих ліків, інструментів;
  5. Естетичний вигляд, відповідний медичним вимогам.

Згідно державним стандартам якості, медичні меблі повинні бути зносостійкіми і стійкими до умов підвищеної вологості. При виборі обов'язково слід переконатися в наявності відповідних сертифікатів або паспорти, реєстраційні посвідчення. Це забезпечить гарантію якості та тривалий термін експлуатації.

Вопросы о категории Шафи
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT