Медтехнологии
compare_arrows0
Столики медичніХірургічні інструменти
##

Лідери продажів

more_vertЛампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25W
Лампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25Wclose

Лампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25W - спеціального призначення. Застосовується в китайських медичних операційних світильниках. Наприклад, серія операційних світильників PAX-KS...

more_vertЛампа ртутно-кварцова ДРТ 400
650 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лампа ртутно-кварцова ДРТ 400
Лампа ртутно-кварцова ДРТ 400close

Особливості:Дугова розрядна ртутна лампа ДРТ 400 високого тиску є потужним джерелом ультрафіолетового випромінювання і застосовується в медицині, біології, техніці, сільському господарстві, медтехніки.Лампа ДРТ 400 живиться від мережі змінного струму частоти 50 Гц з пускорегулирующей апаратурою.Лампа ДРТ 400 являє собою трубку-колбу з кварцового скла, по кінцях якої упаяні електродні вузли. Колба ..

more_vertШтатив для тривалих вливань (ШДВ-х)
480 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Штатив для тривалих вливань (ШДВ-х)
Штатив для тривалих вливань (ШДВ-х)close

Штатив ШДВ-х - класичний варіант штативів, призначений для розміщення системи внутрішньовенного вливання. Даний штатив являє собою регульовану по висоті конструкцію.Регулювання по висоті проводиться способом висування верхньої частини конструкції. Верхня частина штатива виготовлена з нержавіючої сталі.Конструкція розміщується на 3-променевої основі, яка комплектуються пластиковими заглушками, що д..

more_vertЗатискач Більрот, зубчастий, вигнутий 270 мм № 3 (З-42)
341 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Затискач Більрот, зубчастий, вигнутий 270 мм № 3 (З-42)
Затискач Більрот, зубчастий, вигнутий 270 мм № 3 (З-42)close

Затискач кровоспинний по Overholt-Geissendoerfer зубчастий вигнутий № 3...

Новинки

more_vertАквадистиллятор ДЕ-25  "МЕДИКА"
31100 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Аквадистиллятор ДЕ-25 "МЕДИКА"
Аквадистиллятор ДЕ-25 "МЕДИКА"close

Дистилятор ДЕ-25 – це якісне очищення води від бактерій та радіонуклідів використовується для виробництва дистильованої води в різних медичних закладах, приватних клініках, стоматологічних кабінетах, лабораторіях, в багатьох галузях промисловості та народного господарства. Котел аквадистилятора зроблений із нержавіючої сталі та може працювати при температурі до сорока п’яти градусів вище нуля. Дис..

more_vertЛампа галогенова КГМН 6V 30W
273 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лампа галогенова КГМН 6V 30W
Лампа галогенова КГМН 6V 30Wclose

Лампа галогенова КГМН 6V 30W - кварцова, малогабаритна, розжарюванняЗастосування: в медичній апаратурі для порожнинних досліджень, офтальмоскопах, медичних освітлювальних приладах і т.д.Характеристики:Тип цоколя: PG22-6,35Потужність, Вт: 30Напруга, В: 6Колірна температура, К 2650Термін служби, годин: 50Габаритна довжина, мм: 44Діаметр колби, мм: 9,5..

more_vertЛампа галогенова КГМН 12V 50W
429 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лампа галогенова КГМН 12V 50W
Лампа галогенова КГМН 12V 50Wclose

Лампа галогенова КГМН 12V 50W - кварцова, малогабаритна, розжарюванняЗастосування: в медичній апаратурі для порожнинних досліджень, офтальмоскопах, медичних освітлювальних приладах і т.д.Характеристики:Тип цоколя: PG 22-6,35Напруга, В: 12Потужність, Вт: 50Термін служби, годин: 50Довжина лампи, мм: 44Діаметр колби, мм: 9,5..

more_vertЛампа галогенова Philips 7748 24V 250W
201 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лампа галогенова Philips 7748 24V 250W
Лампа галогенова Philips 7748 24V 250Wclose

Лампа Philips 7748 24V 250W - кварцова, галогенна, капсульна лампа без вбудованого рефлектора. Лампа з плоскою ниткою розжарення, має незмінно високу світловіддачу протягом усього терміну служби. Кварцова колба забезпечує оптимальні параметри променя.Застосування: в мікроскопах, оптичних приладах, медичному обладнанні.Характеристики:Цоколь: G6.35Матеріал колби: кварцове склоТермін служби: 50 ..

Рекомендуємо

more_vert3-канальний електрокардіограф SE-3
24320 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
3-канальний електрокардіограф SE-3
3-канальний електрокардіограф SE-3close

SE-3 трьохканальний електрокардіограф призначений для реєстрації ЕКГ у пацієнтів дорослого і дитячого віку за допомогою електродів ЕКГ, встановлених на поверхні тіла. Електрокардіограф призначений для використання тільки лікарями і навченими медичними працівниками в лікарнях і установах охорони здоров'я.Характеристики та особливості:3 канальний електрокардіографДисплей кольоровий, розміром 320 × 2..

more_vertТермостат сухоповітряний ТС-20
14900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Термостат сухоповітряний ТС-20
Термостат сухоповітряний ТС-20close

Термостат сухоповітряний ТС-20 призначений для отримання і підтримки всередині робочої камери високостабільної температури, необхідної для проведення бактеріологічних та серологічних досліджень в клініко-діагностичних та санітарно-бактеріологічних лабораторіях клінік і лікарень, науково-дослідних інститутах, лабораторіях харчової промисловості та ін. Результат якісної роботи досягається завдяки:ав..

more_vertІнкубатор для новонароджених BB-200 Standart
115951 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Інкубатор для новонароджених BB-200 Standart
Інкубатор для новонароджених BB-200 Standartclose

Інкубатори для новонароджених призначені для виходжування і проведення ефективного лікування недоношених і ослаблених новонароджених в перинатальних центрах, пологових будинках та реанімаційних відділеннях.Для недоношених новонароджених, у яких, як правило, системи функціонування органів порушені або недостатньо зрілі, світло і повітряне середовище є чужорідною. У зв'язку з цим, таких дітей необхі..

more_vertОртопедична подушка дитяча з "ефектом пам'яті" ТОП-104XS
1026 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ортопедична подушка дитяча з "ефектом пам'яті" ТОП-104XS
Ортопедична подушка дитяча з "ефектом пам'яті" ТОП-104XSclose

Дитяча ортопедична подушка ТОП-104XS володіє «ефектом пам'яті». Вона приймає індивідуальну форму голови і шиї, м'яко і рівномірно розподіляє тиск тіла, знижує напругу в м'язах шиї і спини.Особливості дитячого ортопедичного подушки ТОП-104XS:Анатомічна форма подушки, що підтримує вигин шийного відділу хребта.Два валика висотою 8 і 6 см для оптимальної підтримки голови і шиї в фізіологічно правильно..

Про компанію МЕДТЕХЛОЛОГІЇ

about

Важливість гарного результату в питаннях, що стосуються людського здоров’я, складно переоцінити. Забезпечити ефективність діагностичних процедур і лікування дозволяє використання якісного сучасного медичного обладнання.

Компанія «Медтехнологія» пропонує широкий асортимент продукції як для медичних установ, так і для домашнього користування.

Ми відчуваємо свою відповідальність за здоров’я наших клієнтів, тому виконуємо роботу якісно, ​​своєчасно і з любов’ю до своєї справи.

Наші переваги

Низькі ціни

Висока якість

Швидка доставка

Широкий асортимент

Гарантії

Сертифіковані товари

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок