Медтехнологии
compare_arrows0
Хірургічні інструментиСтолики медичні
/mediczinskaya-mebel/stoly-i-stoliki

Лідери продажів

more_vertЛампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25W
Лампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25Wclose

Лампа розжарювання із дзеркальною поверхнею Китай 24V 25W - спеціального призначення. Застосовується в китайських медичних операційних світильниках.Наприклад, серія операційних світильників PAX-KS.Характеристики :Тип цоколя: B15dНапруга, В: 24Потужність, Вт: 25Колба: напівдзеркальний рефлекторДіаметр колби, мм: 40Довжина лампи, мм: 55..

more_vertЛампа ртутно-кварцова ДРТ 400
650 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Лампа ртутно-кварцова ДРТ 400
Лампа ртутно-кварцова ДРТ 400close

Особливості:Дугова розрядна ртутна лампа ДРТ 400 високого тиску є потужним джерелом ультрафіолетового випромінювання і застосовується в медицині, біології, техніці, сільському господарстві, медтехніки.Лампа ДРТ 400 живиться від мережі змінного струму частоти 50 Гц з пускорегулирующей апаратурою.Лампа ДРТ 400 являє собою трубку-колбу з кварцового скла, по кінцях якої упаяні електродні вузли. Колба ..

more_vertНожиці загострені вигнуті, довжина 115 мм (НС-3-2)
108 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ножиці загострені вигнуті, довжина 115 мм (НС-3-2)
Ножиці загострені вигнуті, довжина 115 мм (НС-3-2)close

Ножиці загострені по Standart операційні вигнуті. Характеристики:Довжина: 115 ммДовжина робочої частини: 37 ммМатеріал: нержавіюча стальБренд: SurgiwellКраїна-виробник: Пакистан..

more_vertШтатив для тривалих вливань (ШДВ-х)
480 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Штатив для тривалих вливань (ШДВ-х)
Штатив для тривалих вливань (ШДВ-х)close

Штатив ШДВ-х - класичний варіант штативів, призначений для розміщення системи внутрішньовенного вливання. Даний штатив являє собою регульовану по висоті конструкцію.Регулювання по висоті проводиться способом висування верхньої частини конструкції. Верхня частина штатива виготовлена з нержавіючої сталі.Конструкція розміщується на 3-променевої основі, яка комплектуються пластиковими заглушками, що д..

Новинки

more_vertАмпульниця АМ-100
985 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Ампульниця АМ-100
Ампульниця АМ-100close

Ампульниця універсальна медична АМ-100 призначена для розміщення та зберігання ампул різної ємності, що входять до складу наборів для лікарів загальної практики, наборів фельдшерських, наборів медсестер, сімейних лікарів, лікарів-терапевтів і т.д.Особливості:Ампульниця може використовуватися як окремий засіб для транспортування ампул, так і входить до складу сумок медичного призначення.Ампульниця ..

more_vert Сумка-укладка рюкзак СУР (піксель)
5130 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка рюкзак СУР (піксель)
Сумка-укладка рюкзак СУР (піксель)close

Сумка - укладка рюкзак СУР призначений для оснащення лікарів середнього медичного персоналу, у складі аварійно-рятувальних служб, для польових шпиталів МО та ДСНС.Особливості:Рюкзак можна комплектувати медичним інструментарієм, функціональними комплектами, перев'язувальними матеріалами, кровоспинними засобами, виробами для ін'єкцій та медикаментів, що входять до складу наборів лікарів аварійно-рят..

more_vertСумка-укладка валіза (реанімаціна) СУВ-Р
4150 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка валіза (реанімаціна) СУВ-Р
Сумка-укладка валіза (реанімаціна) СУВ-Рclose

Сумка-укладка валіза (реанімаційна) СУВ-Р-01 призначена для розміщення та транспортування функціональних комплектів, медичного інструментарію, перев'язувальних матеріалів, кровоспинних засобів, виробів для ін'єкцій та медикаментів. Універсальність сумки-укладання дозволяє використовувати її для оснащення бригад швидкої допомоги, медицини катастроф, військової медицини, мобільних рятувальних формув..

more_vertСумка-укладка медсестри (фельдшера) -лаборанта СУМ-02-Л
1760 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Сумка-укладка медсестри (фельдшера) -лаборанта СУМ-02-Л
Сумка-укладка медсестри (фельдшера) -лаборанта СУМ-02-Лclose

Сумка-укладка медсестри (фельдшера) -лаборанта СУМ-02-Л призначена для медперсоналу лабораторій при роботі в стаціонарі і за межами стаціонару. Сумка-укладка лаборанта розрахована для перенесення (транспортування) та зберігання лабораторного інвентарю, а саме медичних поліетиленових штативів зі скляними пробірками.Особливості: Сумка-укладка лаборанта має напівжорстку конструкцію, складається з дво..

Рекомендуємо

more_vert3-канальний електрокардіограф SE-3
24320 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
3-канальний електрокардіограф SE-3
3-канальний електрокардіограф SE-3close

SE-3 трьохканальний електрокардіограф призначений для реєстрації ЕКГ у пацієнтів дорослого і дитячого віку за допомогою електродів ЕКГ, встановлених на поверхні тіла. Електрокардіограф призначений для використання тільки лікарями і навченими медичними працівниками в лікарнях і установах охорони здоров'я.Характеристики та особливості:3 канальний електрокардіографДисплей кольоровий, розміром 320 × 2..

more_vertКисневий концентратор SZ-5AW (5 літрів)
23560 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Кисневий концентратор SZ-5AW (5 літрів)
Кисневий концентратор SZ-5AW (5 літрів)close

Кисневий концентратор - апарат для виділення молекул кисню з навколишнього середовища, їх концентрації та видачі у вигляді потоку чистого кисню.Використовується в кисневій терапії - пацієнту подається кисень у більш високій концентрації, ніж в атмосферному повітрі. Використовується як альтернатива стислому кисню, так як більш безпечний і економічний. Клінічні дослідження показали, що кисневі конце..

more_vertКаталка медична автомобільна В06 Kaida
50000 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Каталка медична автомобільна В06 Kaida
Каталка медична автомобільна В06 Kaidaclose

Медичні ноші В06 Kaida (каталка автомобільна) призначені для транспортування пацієнтів в автомобілях швидкої допомоги та в лікарнях.Особливості:Зручні для перевезення хворих в умовах обмеженого простору, особливо в ліфтах.Каталка обладнана зручним механізмом складання ніжок при завантаженні в автомобіль швидкої допомоги.Ніжки складаються при натисканні на них на відповідний пристрій, і віджатих за..

more_vertПульсоксиметр Heaco G1B
9900 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Пульсоксиметр Heaco G1B
Пульсоксиметр Heaco G1Bclose

Пульсоксиметр G1B – це контрольно-вимірювальний пристрій для обчислення фізіологічних параметрів, таких як частота пульсу та рівня насичення крові киснем у дорослих, дітей та немовлят. Може використовуватись у будь-яких медичних закладах для постійного та добового спостереження динаміки показників.Особливості:G1B може працювати від акумулятора та від зарядної підставки. Історія даних пульсоксиметр..

Про компанію МЕДТЕХЛОЛОГІЇ

about

Важливість гарного результату в питаннях, що стосуються людського здоров’я, складно переоцінити. Забезпечити ефективність діагностичних процедур і лікування дозволяє використання якісного сучасного медичного обладнання.

Компанія «Медтехнологія» пропонує широкий асортимент продукції як для медичних установ, так і для домашнього користування.

Ми відчуваємо свою відповідальність за здоров’я наших клієнтів, тому виконуємо роботу якісно, ​​своєчасно і з любов’ю до своєї справи.

Наші переваги

Низькі ціни

Висока якість

Швидка доставка

Широкий асортимент

Гарантії

Сертифіковані товари

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT