Медтехнологии
compare_arrows0

Автономні блоки стоматологічної установки

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertавтономний слюноотсос
4490 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
автономний слюноотсос
автономний слюноотсосclose

Слюноотсос призначений для видалення слини з порожнини рота при проведенні стоматологічних маніпуляцій. Комплектація:- вакуумний насос мембранного типу (24 В);- ємність слюноотососа;- блок живлення. Конструктивно являє собою пересувну конструкцію на колесах, металеві поверхні покриті порошковою фарбою, стійкою до санітарній обробці та дезінфекції.Малі габарити апарата не зменшують робочу зону.Можл..

В наличии
more_vertБлок плювальниці зі стоматологічним світильником
20780 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Блок плювальниці зі стоматологічним світильником
Блок плювальниці зі стоматологічним світильникомclose

Пересувний блок плювальниці зі стоматологічним світильником призначений для місцевого освітлення робочого місця лікаря-стоматолога в умовах, при яких відсутні подача води з магістрального трубопроводу і каналізаційний злив. Для роботи необхідно тільки підключення до мережі 220 В. На світильнику є тумблер, який виставляється в три положення: включення світильника, режим «м'яке світло» 7500 Люкс, ре..

В наличии
more_vertСвітильник місцевого освітлення Дент-LED
10530 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Світильник місцевого освітлення Дент-LED
Світильник місцевого освітлення Дент-LEDclose

Світильник місцевого освітлення «Дент-LED» використовується в медичних установах для проведення профілактичних оглядів та лікувальних маніпуляцій. Основа світильника виготовлено з металу, встановлена на 4 колеса. Головка світильника галогенова, розташована на пантографі, може фіксуватися в будь-якому зручному для лікаря положенні. Високий індекс передачі кольору дозволяє бачити точні кольори для б..

Нет в наличии
more_vertАвтономна плювальниця
5815 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Автономна плювальниця
Автономна плювальницяclose

Автономна, портативна, пересувна плювальниця забезпечить комфортну роботу лікаря-стоматолога в умовах відсутності централізованої водогінної і каналізаційної системи1. Автономна плювальниця має знімну ємність для чистої води2. Портативний малошумний компресор створює необхідний напір подачі води в кран.3. Фіксатор крана має два положення:- безперервна подача води.- фіксована подача води;4. Кришка ..

Нет в наличии
more_vertСтоматологічна установка AY-A3000 з верхньою подачею інструментів
Стоматологічна установка AY-A3000 з верхньою подачею інструментівclose

Універсальна стоматологічна установка AY-A3000Основні переваги:Плювальниця знаходиться на окремому поворотному пантографіПлювальниця виготовлена ​​з міцного затемненого скла, знімна і автоклавуємийСвітлодіодний безтіньовий світильникНаявність 3-х програм положення кріслаЄмність для дистильованої води в передній частині гидроблокаЗручна система позиціонуванняНаявність додаткового столика на модулі ..

Вопросы о категории Автономні блоки стоматологічної установки
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок