Медтехнологии
compare_arrows0

Стоматолгічні компресори

Кожна клініка та кожен кабінет дантиста оснащені стоматологічним компресором. Цей пристрій забезпечує спеціалізоване встановлення очищеним стисненим повітрям. Основні вимоги до апарату: висока чистота повітря, що виходить, оптимальний робочий тиск та об'єм, мінімальний шум та відсутність перебоїв у функціонуванні агрегату.

Види стоматологічних компресорів

  1. Відцентрові.
  2. Гвинтові.
  3. Мембранні.
  4. Поршневі.

В основному застосовуються поршневі апарати, що забезпечують працездатність одразу кількох установок. Обладнання має гарні технічні характеристики, відрізняється стабільністю та надійністю.

  1. Олійні.
  2. Безолійні.

Масляні варіанти відрізняються доступною вартістю, надійністю, невеликим шумом, проте споживають багато електроенергії. З недоліків можна виділити можливість надходження з повітрям, що виходить масляних домішок.

Безмасляний компресор працює більш шумно і швидше зношується, проте повітря, що виходить з нього, надходить без шкідливих домішок.

Виділяють:

  1. Напівпрофесійні.
  2. Професійні.

Відрізняються такі апарати робочим тиском, продуктивністю та об'ємом двигуна.

Критерії вибору обладнання

При виборі стоматологічного компресора насамперед слід звертати увагу на технічну складову, особливості роботи та клас. Якісний апарат повинен мати хорошу продуктивність, оптимальний тиск і відповідний розмір ресивера.

Технічні характеристики:

  1. Об'єм подачі повітря та робочий тиск. Підвищені показники призведуть до швидкого зношування компресора.
  2. Об'єм ресивера. Це резервуар, де зберігається стиснене повітря, нормалізується тиск, охолоджується та аспірується конденсат. На роботу апарату негативно впливає як надлишок, і недолік виробленого повітря. Ресивер усередині повинен покриватися антикорозійними та бактерицидними матеріалами. Найкращий ККД становить від 2 до 4 літрів на хвилину.
  3. Рівень шумності. Оптимальний показник – від 60 до 80 дБ. При установці компресора в кабінеті потрібний додатковий короб для захисту від шуму.
  4. Радіатор. Елемент для якісного охолодження повітря.
  5. Фільтри. Система зменшує шум і перешкоджає попаданню домішок у повітря, що виходить.
  6. Осушувач повітря. Служить зменшення вологості до 80 %. Щоб деталі менше зношувалися.

Зарубіжні та вітчизняні виробники представляють великий вибір стоматологічних компресорів, які розраховані на будь-які особливості та умови експлуатації.

Вопросы о категории Стоматолгічні компресори
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок