Медтехнологии
compare_arrows0

Стоматолгічні компресори Remeza

Показувати тільки в наявності:
В наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-24.OLD10CКМ
52845 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-24.OLD10CКМ
Компресор Remeza СБ4-24.OLD10CКМclose

Компресор Remeza СБ4-24.OLD10CКМ - поршневий безмасляний компресор з прямим приводом призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Компресор виготовлений на базі поршневого блоку OLD, який дозволяє отримати якісне повітря на виході без домішок масла.- "С" в кінці позначає, що компресор насамперед має стоматологічне призначення..

В наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-50.OLD15C
21940 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-50.OLD15C
Компресор Remeza СБ4-50.OLD15Cclose

Компресор Remeza СБ4-50.OLD15C - поршневий безмасляний компресор з прямим приводом призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Компресор виготовлений на базі поршневого блоку OLD, який дозволяє отримати якісне повітря на виході без домішок масла.- "С" в кінці позначає, що компресор насамперед має стоматологічне призначення.-..

В наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-50.OLD15CM
40050 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-50.OLD15CM
Компресор Remeza СБ4-50.OLD15CMclose

Компресор Remeza СБ4-50.OLD15CM - поршневий безмасляний компресор з прямим приводом призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Компресор виготовлений на базі поршневого блоку OLD, який дозволяє отримати якісне повітря на виході без домішок масла.- "С" в кінці позначає, що компресор насамперед має стоматологічне призначення...

В наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-50.OLD20С
25960 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-50.OLD20С
Компресор Remeza СБ4-50.OLD20Сclose

Компресори медичного призначення для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструмента.Там, де важлива безвідмовна робота, абсолютно чистий безмасляний повітря і присутні обмеження за рівнем шуму.Компресори Remeza поєднують високу якість і вигідну вартість.Безмасляний компресор СБ4-50.OLD20С з ресивером 50 л, продуктивність 160 л / хв. Наявність в..

В наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-50.OLD20СМ
51190 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-50.OLD20СМ
Компресор Remeza СБ4-50.OLD20СМclose

Компресор Remeza СБ4-50.OLD20CM - поршневий безмасляний компресор з прямим приводом призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Компресор виготовлений на базі поршневого блоку OLD, який дозволяє отримати якісне повітря на виході без домішок масла. Компресор насамперед має стоматологічне призначення. Обладнаний мембранним осу..

В наличии
more_vertУстановка компресорна безмасляна з осушувачем СБ4-24.OLD10CМ
Установка компресорна безмасляна з осушувачем СБ4-24.OLD10CМclose

Компресор "REMEZA" СБ4-24.OLD10CМ - поршневий безмасляний космпрессор медичного призначення, призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Буква "С" в назві означає, що даний компресор призначений в першу чергу для стоматологічних цілей. Використовується для 1 стоматустановку.Основні характеристики:• поршневий безмасляний комп..

В наличии
more_vertУстановка компресорна безмасляна СБ4-24.OLD10C
15770 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Установка компресорна безмасляна СБ4-24.OLD10C
Установка компресорна безмасляна СБ4-24.OLD10Cclose

КОМПРЕСОРИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ стисненого повітря СТОМАТОЛОГІЧНОГО, МЕДИЧНОГО, ЛАБОРАТОРНОГО ОБЛАДНАННЯ І ІНСТРУМЕНТУ Установка компресорна безмасляна СБ4-24.OLD10C для 1 стоматологічної установки. Основні характеристики: • поршневі безмасляні; • прямий привід; • внутрішнє полімерне покриття ресивера; • автоматичний режим роботи; • виконання в шумозахисному корпусі (опція К); • ..

В наличии
more_vertУстановка компресорна безмасляна зі звукоізолюючим шафою СБ4-24.OLD10CК
Установка компресорна безмасляна зі звукоізолюючим шафою СБ4-24.OLD10CКclose

Медичний безмасляний компресор служить джерелом стерильного стиснутого повітря для медичних цілей. Агрегат приводиться в рух електродвигуном. Найчастіше компресорне обладнання цього типу використовується в стоматології.Чистота газової суміші забезпечується за рахунок високочутливих фільтрів, а постійний тиск - за допомогою спеціальних регуляторів. Також компресор для стоматологічної установки осна..

Нет в наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-100.OLD15CТКМ
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-100.OLD15CТКМ
Компресор Remeza СБ4-100.OLD15CТКМclose

Компресор Remeza СБ4-100.OLD15CТКМ (тандем) - це безмасляний компресор для 2-4x стоматологічних установок, з осушувачем мембранного типу, з кожухом, з ресивером з прямим приводом призначений для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту. Компресор виготовлений на базі поршневого блоку OLD, який дозволяє отримати якісне повітря на виході бе..

Нет в наличии
more_vertКомпресор Remeza СБ4-100.OLD15СТ
39150 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Компресор Remeza СБ4-100.OLD15СТ
Компресор Remeza СБ4-100.OLD15СТclose

Компресори медичного призначення для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструмента.Там, де важлива безвідмовна робота, абсолютно чистий безмасляний повітря і присутні обмеження за рівнем шуму.Компресори Remeza поєднують високу якість і вигідну вартість.Безмасляний компресор СБ4-100.OLD15СТ з ресивером 100 л, 270 л / хвОсновні характеристики:• ..

Нет в наличии
more_vertкомпресор СБ4-100.OLD15СТМ
0 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
компресор СБ4-100.OLD15СТМ
компресор СБ4-100.OLD15СТМclose

Компресори медичного призначення для забезпечення стисненим повітрям стоматологічного, медичного, лабораторного обладнання та інструменту.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:поршневі безмасляні,прямий привід,внутрішнє полімерне покриття ресивера,автоматичний режим роботи,виконання в шумозахисному корпусі (опція К),виконання з осушувачем мембранного типу (опція М), точка роси 20 ° С. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Рес..

Нет в наличии
more_vertУстановка компресорна безмасляна СБ-4,8 OLD10HK
35060 грн
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Установка компресорна безмасляна СБ-4,8 OLD10HK
Установка компресорна безмасляна СБ-4,8 OLD10HKclose

Компресор призначений для забезпечення стисненим повітрям наркозно-дихального обладнання та апаратів штучної вентиляції легенів.Полімерне покриття всередині ресивера забезпечує підвищену чистоту стисненого повітря і запобігає появі корозії металу.Відсутність в повітрі масла, внутрішнє покриття ресивера, а також низький рівень шуму, компактність і мобільність дозволяють використовувати компресор в ..

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок