Медтехнологии
compare_arrows0

Витратні матеріали для стоматології

Стоматологічні матеріали

Застосовуються для створення комфортних умов для пацієнта і маніпуляцій для стоматолога, підвищення якості проведення ряду необхідних стоматологічних процедур для усунення причин болю.

Різновиди витратних матеріалів для стоматології

Дитячі коронки 

Застосування спеціальних дитячих коронок дозволяє уникнути неправильного зростання постійних зубів і проблеми з дикцією, сформувати правильний прикус. Витратні матеріали для пломбування молочних зубів.

Запасні частини та комплектуючі.

Турбінні Наконечники, кутові, прямі для стоматології можна придбати оптом. Турбінні наконечники забезпечують проведення високошвидкісних маніпуляцій і видалення пломбувального матеріалу.

Відбиткові маси

Являють собою витратний матеріал, який необхідний для створення ортопедичних виробів. Їх використання може бути пов'язане з проведенням низки діагностичних процедур, якщо мова йде про необхідність складання плану лікування та підтвердження діагнозу.

Догляд за порожниною рота 

Для захисту порожнини рота від бактерій і нальоту, підтримання гігієни порожнини рота передбачається використання різних засобів, у тому числі гелевою зубної пасти Cerkamed Dent Fresh Smart Toothpaste.

Ендодонтія

Для лікування кореневих каналів зубів представлений широкий асортимент продукції, серед яких гелі, креми, рідини, пасти та препарати для приготування стоматологічних паст.

Особливості витратних матеріалів для стоматології

Стоматологічні матеріали можна розділити на три основні групи — основні, відбиткові і допоміжні.

Медичні інструменти та засоби спеціального призначення застосовуються для огляду ротової порожнини з метою складання загального плану роботи на один візит пацієнта або комплексного лікування. Більшість витратних матеріалів в стоматології використовуються для лікування зубів, усунення запалень і ускладнень.

На сайті Медтехнологии можна знайти матеріали для пломбування зубів, обробки кореневих каналів. Вибір матеріалу залежить від цілей і завдань лікаря.

Можливості витратних матеріалів для стоматології

При виборі стоматологічних інструментів слід враховувати специфіку і сферу їх застосування, тип абразивних матеріалів. Не менш важливим критерієм є і фізичні властивості. Найчастіше для виготовлення інструментів в стоматології застосовуються титан і нержавіюча сталь, щоб забезпечити регулярну дезінфекцію пристосувань для огляду порожнини рота і лікування зубів без ризику деформації і пошкодження матеріалу.

Витратні матеріали для стоматології в «Медтехнологіях»

Інтернет-магазин Медтехнології пропонує купити в Україні професійні інструменти та якісні витратні матеріали для використання в кабінеті лікаря-стоматолога оптом і в роздріб за прийнятною ціною.

Перейдіть в каталог виробів медичного призначення, щоб ознайомитись з переліком доступних товарів. Доставка здійснюється у всі міста України.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT