Медтехнологии
compare_arrows0

Візки медичні

В будь-якому медзакладі використовується велика кількість допоміжного обладнання, такого як столики і пересувні візки. Останні бувають різної конструкції і призначаються для численних завдань. Однак такі вироби мають спільну рису – оснащуються коліщатками. Тому перш, ніж вибирати медичну візок, варто перевірити якість коліщаток і ступінь їх функціональності.

Різновиди візків

 1. Для перевезення пацієнтів.
 2. Для транспортування їжі.
 3. Для доставки медобладнання та інструментів.
 4. Для перевезення спеціалізованої апаратури.
 5. Для прибирання та дезінфекції приміщень.

Особливості візків

Візок, на якій перевозять лежачих хворих. Найчастіше називається каталкою. Пацієнт розташовується на ній горизонтально, як на ліжку, тільки на коліщатках, які можуть повертатися в будь-яку сторону. Це забезпечує хорошу маневреність медичної візки. Нерідко конструкція оснащується носилками, які дозволяють переносити хворого у разі, якщо каталка не може проїхати в певному місці.

Деякі моделі використовуються тільки всередині медкорпуса, але є й такі, які транспортують різні мішки і баки між корпусами. У разі якщо в інший корпус потрібно доставити лежачого хворого на обстеження або проведення лікувальної процедури, використовуються інші моделі візків. У них, як правило, колеса більше і масивніше, і вони можуть легко пересуватися по вулиці.

Можливості візків

 1. Габарити і розміри. Важливо враховувати ці параметри при виборі медичної візки. Вона повинна вільно проїжджати навіть у вузьких коридорах з безліччю крутих поворотів.
 2. Візки виробляються з різних матеріалів – пластику, ЛДСП, нержавіючої сталі.
 3. Візки для транспортування лікарських препаратів і медичних інструментів оснащуються додатковими полками у вигляді стелажів.
 4. Конструкції відрізняються хорошою стійкістю і високою маневреністю.
 5. Екологічність досягається шляхом покриття поверхонь медичних візків полімерно-порошковим складом. Такі конструкції не піддаються корозії, їх легко мити і обробляти дезінфікуючими препаратами.
 6. Важливим критерієм медичних візків є їх легкість. Це дозволяє використовувати вироби досить швидко для надання необхідної допомоги пацієнту.
 7. Поглинання вібрації під час руху досягається шляхом установки додаткового захисту полиць, на яких зберігаються інструменти і лікарські засоби.

Візки в «Медтехнологиях»

Наша компанія займається реалізацією якісного і різноманітного медичного обладнання, в тому числі і візків. Для оформлення замовлення ви можете заповнити онлайн-форму, представлену на сайті, або зателефонувати за вказаним там же номерами телефонів. 

Ми гарантуємо доступні ціни, швидку доставку і висока якість товарів. Купуйте медичне обладнання у перевірених постачальників, готових у будь-який момент надати сертифікат якості.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT