Медтехнологии
compare_arrows0

Товари для реабілітації

Фізична реабілітація є важливою частиною одужання від хвороби. Незважаючи на те, що реабілітація - це цілий комплекс заходів і маніпуляцій, необхідно правильно підібрати прилади і товари, які призначені для цієї мети. З огляду на їх асортимент, всі труднощі і дискомфорти людей з обмеженими можливостями зведені до мінімуму.

Первинна реабілітація проводиться в лікарні. Медичні огляди, процедури та консультації спрямовані на активне відновлення втрачених фізичних можливостей. Найголовніше - це комплексний підхід, терпіння і чітка послідовність дій.

Після виписки пацієнт потребує однакового дбайливого догляду в домашніх умовах. Щоб досягти максимального комфорту і легкості в цьому бізнесі, необхідно придбати продукти для реабілітації, що полегшить процес відновлення.

Категорії реабілітації

 1. У тому випадку, коли пацієнт повинен бути в лежачому стані - матраци, підшивки, спеціальні поручні, які можуть нахилятися, подушки і матраци з вбудованими системами від прокльонів
 2. Для руху - милиці, ходунки, спеціальні каное, коляски з різними видами управління (ручні, електричні)
 3. Для гігієни - накладки для туалетів, сечовипускача, інвалідні візки зі спеціальним санітарним обладнанням, стільці для ванної кімнати або душової кабіни, контейнери для миття голови.
 4. Підйомники - це сходи (використовуються для переміщення людини вгору по сходах), або стаціонарні.
 5. Реабілітаційні тренажери - спортивний інвентар для гімнастики, тренажери для відновлення функціонування рук, ніг, спини.
Для дітей з обмеженими можливостями існують індивідуальні вироби, які мають менші габарити, що забезпечує більш комфортне відчуття дитини. До них відносяться:
 1. Ліжко. Ці ліжка оснащені системами модифікації: можна змінювати кут і висоту, що дозволяє дитині комфортно сидіти.
 2. Колясок. Такі пристрої мають менші розміри і легку раму на відміну від дорослих колясок. Вони також мають яскравий кольоровий дизайн і забезпечені ремінцями.
 3. Вертикалізатори. Таке обладнання необхідне в разі одужання від травм спини або ДЦП. Вертикаль - це особлива конструкція, яка утримує дитину в положенні стоячи. Так навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу, а спина в спокої.
 4. Реабілітаційні крісла. У них дитина знаходиться в сидячому положенні. Такі крісла незамінні на початку реабілітації. Завдяки правильній моделі і грамотному використанні встановлюється дихальна, кровоносна і травна система дитини. Це пов'язано з правильним положенням тіла.

Де купити товари для реабілітації?

Якщо вам потрібне обладнання для реабілітації, на нашому сайті є все необхідне для ефективного одужання. Тут ви знайдете:
 1. Інвалідні візки з різними видами управління
 2. Компресійний трикотаж (колготки, гольфи та панчохи)
 3. Ортопедичні вироби (бинти та ортопедичні подушки, необхідні для якісного відпочинку)
 4. Протикліні системи (до них відносяться гелеві матраци і матраци з компресором)
 5. Електричні підйомники, які полегшать процес реабілітації в домашніх умовах.
З вибором обладнання для реабілітації ви можете прочитати на головній сторінці нашого сайту, або в розділах з продукцією. Тут ви знайдете якісний товар від виробника за вигідною ціною. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 38 050 784 61 80, 38 063 769 84 74.
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT