Медтехнологии
compare_arrows0

Товари для реабілітації

Фізична реабілітація є важливою частиною одужання від хвороби. Незважаючи на те, що реабілітація - це цілий комплекс заходів і маніпуляцій, необхідно правильно підібрати прилади і товари, які призначені для цієї мети. З огляду на їх асортимент, всі труднощі і дискомфорти людей з обмеженими можливостями зведені до мінімуму.

Первинна реабілітація проводиться в лікарні. Медичні огляди, процедури та консультації спрямовані на активне відновлення втрачених фізичних можливостей. Найголовніше - це комплексний підхід, терпіння і чітка послідовність дій.

Після виписки пацієнт потребує однакового дбайливого догляду в домашніх умовах. Щоб досягти максимального комфорту і легкості в цьому бізнесі, необхідно придбати продукти для реабілітації, що полегшить процес відновлення.
Категорії реабілітації

У тому випадку, коли пацієнт повинен бути в лежачому стані - матраци, підшивки, спеціальні поручні, які можуть нахилятися, подушки і матраци з вбудованими системами від прокльонів
Для руху - милиці, ходунки, спеціальні каное, коляски з різними видами управління (ручні, електричні)
Для гігієни - накладки для туалетів, сечовипускача, інвалідні візки зі спеціальним санітарним обладнанням, стільці для ванної кімнати або душової кабіни, контейнери для миття голови.
Підйомники - це сходи (використовуються для переміщення людини вгору по сходах), або стаціонарні.
Реабілітаційні тренажери - спортивний інвентар для гімнастики, тренажери для відновлення функціонування рук, ніг, спини.

Для дітей з обмеженими можливостями існують індивідуальні вироби, які мають менші габарити, що забезпечує більш комфортне відчуття дитини. До них відносяться:

Ліжко. Ці ліжка оснащені системами модифікації: можна змінювати кут і висоту, що дозволяє дитині комфортно сидіти.
Колясок. Такі пристрої мають менші розміри і легку раму на відміну від дорослих колясок. Вони також мають яскравий кольоровий дизайн і забезпечені ремінцями.
Вертикалізатори. Таке обладнання необхідне в разі одужання від травм спини або ДЦП. Вертикаль - це особлива конструкція, яка утримує дитину в положенні стоячи. Так навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу, а спина в спокої.
Реабілітаційні крісла. У них дитина знаходиться в сидячому положенні. Такі крісла незамінні на початку реабілітації. Завдяки правильній моделі і грамотному використанні встановлюється дихальна, кровоносна і травна система дитини. Це пов'язано з правильним положенням тіла.

Де купити товари для реабілітації?
Якщо вам потрібне обладнання для реабілітації, на нашому сайті є все необхідне для ефективного одужання. Тут ви знайдете:

Інвалідні візки з різними видами управління
Компресійний трикотаж (колготки, гольфи та панчохи)
Ортопедичні вироби (бинти та ортопедичні подушки, необхідні для якісного відпочинку)
Протикліні системи (до них відносяться гелеві матраци і матраци з компресором)
Електричні підйомники, які полегшать процес реабілітації в домашніх умовах.

З вибором обладнання для реабілітації ви можете прочитати на головній сторінці нашого сайту, або в розділах з продукцією. Тут ви знайдете якісний товар від виробника за вигідною ціною. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 38 050 784 61 80, 38 063 769 84 74.
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок