Медтехнологии
compare_arrows0

Протипролежневі системи 

Винахід протипролежневих систем є цілком природним, оскільки багато людей, які проходять реабілітацію, що передбачає дотримання постільного режиму, стикаються з пролежнями. Одним із інструментів, що використовуються для запобігання розвитку пролежнів у лежачих хворих, став протипролежневий матрац, який можна придбати в Києві та інших містах України на сайті інтернет-магазину Медтехнології.

Протипролежневі системи, вибрати які можна не лише за фото, а й технічними характеристиками, представлені в магазині Медтехнології в асортименті. Пристрій, призначений для усунення причин, що спричинили пролежень, можна вибрати, покладаючись на принцип дії пристрою. Популярні протипролежневі матраци зі статичним і динамічним принципом дії.

Типи протипролежневих систем

Динамічна модель протипролежневих матраців запускається в роботу за допомогою спеціального компресора, який є частиною стандартної комплектації. Компресор наповнює осередки пристрою, створюючи хвилеподібний рух.

Незважаючи на те, що вартість динамічної системи трохи перевищує ціни на статичні моделі, все ж таки багато хто воліє зупиняти свій вибір на подібного виду пристроях, що пов'язано з високою ефективністю матраців, що використовуються на регулярній основі в рамках переліку реабілітаційних заходів.

Системи динамічного принципу дії, фото яких можна розглянути на сайті Медтехнології, використовуються не тільки з профілактичною метою, але і для загоєння пролежнів. Матраци з компресором випускаються у двох видах.

  1. Пристрої пористого типу відрізняються способом наповнення повітря, оскільки він наповнює матрац у шаховому порядку.
  2. Матраци балонного типу заповнюються повністю повітрям.

Використання пристрою на постійній основі сприяє циркуляції крові у м'яких тканинах. Регулярний масаж перешкоджає появі пролежнів, насичуючи шкіру хворого на кисень.

Моделі статичного типу виготовляються без компресора, і вони ідеально підійдуть для хворих, які намагаються запобігти появі пролежнів. Такий пристрій рекомендує використовувати з профілактичною метою. Крім профілактичної, протипролежнева система виконує ортопедичну функцію.

Використання протипролежневих матраців призначене для вирішення проблем, з якими стикаються хворі, які змушені перебувати в положенні лежачи, тривалий період часу. Виробники зосередилися на випуску різних моделей, що відрізняються не лише рівнем шуму компресора, а й цінами, матеріалами. Безумовно, найбільш популярними є протипролежневі матраци, при виготовленні яких використовуються екологічно чисті матеріали.

При виборі матраца таки слід орієнтуватися на стан пацієнта, оскільки у разі повної знерухомленості радять приглянути до селекційних моделей, призначених для постійної зміни точки опори тіла, тоді як статичні моделі цілком підійдуть для усунення ймовірності пролежнів.

TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT