Медтехнологии
compare_arrows0

Урологічні інструменти

Урологічні інструменти та їх застосування

Урологічні інструменти є вузькоспеціалізованими пристосуваннями, призначеними для цілого ряду діагностичних процедур, що спрощують дослідження сечостатевої системи. Основною метою вдосконалення інструментів урологічних є розвиток хірургічного спрямування, оскільки операція на статевих органах потребує застосування високоякісного обладнання та індивідуального підходу.

Різновиди урологічних інструментів

Буж уретральний. Медичний інструмент використовується для проведення процедури бужування уретри. Форма інструменту – тонка трубка, вигнута по Guyon, призначена для пацієнтів чоловічої статі. Довжина бужа складає 27 см.

Дзеркала-підйомники. Такий вид інструментарій застосовується для розширення піхви з метою отримання доступу до шийки матки. Діагностичний інструмент, який знадобиться, коли проводять оперативне втручання у область органів статевої системи.

Катетер урологічний. Медичний трубчастий прилад широко використовується для з'єднання порожнин тіла із зовнішнім середовищем для випорожнення або виведення рідини з організму. Катетеризація може застосовуватися для проведення через кровоносну судину хірургічних інструментів, якщо йдеться про судинний катетер. Через катетер можна вводити лікарський препарат, який виводиться вміст лімфатичних та кровоносних судин для подальшого вивчення.

Особливості урологічних інструментів

Урологічні інструменти проводиться з урахуванням специфіки будови сечостатевої системи. У полі зору лікаря може бути як жіночий, і чоловічий статевий орган, тому основна класифікація інструментів залежить від статі пацієнта. Інструментарій відрізняється великою довжиною. Відмінною рисою є поверхня виробу, що використовується для проникнення у внутрішні статеві органи. Основна особливість інструменту - у формі, тому що робочий інструмент має закруглений кінець.

Діагностика та лікування сечостатевої системи здійснюється за рахунок застосування урологічних інструментів, які виготовляються із сталі, стійкої до дезінфікуючих засобів. Для виробництва урологічних інструментів можна використовувати і полімерні матеріали.

Можливості урологічних інструментів

Слід враховувати анатомічні особливості уретри, оскільки у пацієнтів чоловічої статі сечівник вдвічі довший, ніж жіночий. При конструюванні інструментів враховується і діаметр уретри, вигини, тому пристрої не прямі, а мають вигнуту форму.

Урологічні інструменти у «Медтехнологіях»

У каталозі інтернет-магазину Медтехнології представлено широкий асортимент продукції медичного призначення. Удосконалення способів проведення хірургічних операцій, діагностичних процедур стало можливим завдяки доступності професійного обладнання та інструментарію сучасного покоління.

Достатньо кілька кліків на сайті Медтехнології, щоб замовити набір необхідних урологічних інструментів.


TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT