Медтехнологии
compare_arrows0

Жорстка ендоскопія

Жорстка ендоскопія – це метод візуальної діагностики, який дозволяє лікарям досліджувати внутрішні порожнини та органи людини. Процедура виконується за допомогою спеціального інструменту – жорсткого ендоскопа, але до неї додаються й інші види.

Жорстка ендоскопія: які види інструментів ми пропонуємо?

Існує багато різних інструментів для твердої ендоскопії, без яких неможливо проводити певні процедури. Ви можете ознайомитись з асортиментом та купити інструменти для жорсткої ендоскопії за доступною ціною в Україні у нашому магазині. Ми пропонуємо широкий вибір, адекватні ціни та швидку доставку.

  1. Гістероскопічний інструмент. Це спеціальне медичне обладнання, яке використовується для проведення методу візуального дослідження порожнини матки. Цей інструмент є тонкою гнучкою трубкою з камерою і джерелом світла на кінці, яка вводиться в порожнину матки. Гістероскопічні інструменти використовуються для проведення діагностики та лікування різних захворювань матки, таких як пухлини, міоми, поліпи, ендометріоз та ін.
  2. Лапароскопічний інструмент. Види даного інструменту використовуються для проведення лапароскопії – мінімально-інвазивного хірургічного методу. Лапароскопічні інструменти використовуються для проведення діагностики та лікування різних захворювань усередині черевної порожнини, таких як апендицит, грижі, пухлини, ендометріоз та ін.
  3. ЛОР-інструменти. ЛОР-інструменти - це медичні інструменти, що використовуються в оториноларингології (ЛОР-терапії), для діагностики та лікування захворювань, пов'язаних із вухами, носом, горлом та головою. ЛОР-інструменти використовуються в багатьох процедурах, включаючи огляд, діагностику, лікування та операції.

Чим жорстка ендоскопія відрізняється від гнучкої?

Гнучка ендоскопія та жорстка ендоскопія – це два різні методи візуального дослідження внутрішніх порожнин та органів людини за допомогою ендоскопа. Хоч і обидві процедури маються на увазі під ендоскопією, відмінності між ними все ж таки є.

  1. Різні види трубок. Жорстка ендоскопія виконується за допомогою тонкої твердої трубки, зазвичай діаметром до 5мм, з камерою на кінці. Гнучка ендоскопія виконується теж із тонкою, але при цьому гнучкою трубкою.
  2. Здатність проникнення. Гнучка ендоскопія може легко проникати в звивисті ділянки та кути, тоді як жорстка ендоскопія має більш пряму форму і може досягати глибших ділянок внутрішніх порожнин та органів.
  3. Відмінності у застосуванні. Жорстка ендоскопія застосовується для дослідження вужчих порожнин тіла, таких як суглоби, черевна порожнина, стравохід або сечовий міхур. У свою чергу, гнучка ендоскопія призначена для перевірки таких органів як кишечник, шлунок та інше.
TelegramWhatsAppArtboard 6ViberПодзвоніть меніЗворотній зв’язок
Онлайн курсы IT